استعداد تحصیلی دکتری

در امر آموزش، روش تدریس در اکثر درس ها مشخص است. مدرس مبحثی جدیدی را برای تدریس آماده می کند. نکات مهم را میگوید و و درس را از ابتدا تا انتها به همراه عکسها یا فرمول های کتاب توضیح می دهد و سرانجام از آن مباحث آزمون میگیرد. اما این روش برای درس استعداد تحصیلی مناسب نیست. در استعداد تحصیلی مطلبی برای آموزش وجود ندارد. نیازی به آموزش نیست. همه مهارت ها در وجود شما است و تنها کاری که باید بکنید این است که آنها را بیدار کنید.

در این درس من روش خودم را دارم. دانشجو فقط باید مثال حل کند، از جلسه ی اول تا جلسه ی آخر. دانشجو باید با اطلاعات خود و اطلاعاتی که مسئله داده سوال را حل کند و وظیفه من فقط راهنمایی است. میتوانم ادعا کنم که در درس استعداد تحصیلی تنها با این روش است که داوطلب به سرعت عمل و تسلط کافی می رسد و خواندن جزوه درس یا شرکت در کارگاه فشرده این درس تلف کردن وقت است.

در این سایت سعی من بر این است تا کلاس را برای شما شبیه سازی کنم. سوال هایی به شما داده می شود و شما سعی کنید سوال را حل کنید. بعد از آن میتوانید حل تشریحی سوال را بصورت فایل ویدیویی مشاهده کنید.

به یاد داشته باشید که یادگیری استعداد تحصیلی فرآیندی زمانبر و مستمر است و وابسته به تلاش خودتان است. در این سایت 1500 سوال استعداد تحصیلی پاسخ تشریحی آنها موجود است. همه امکانات سایت رایگان است و برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند پس میتوانید با خیال راحت یک برنامه ریزی بلند مدت بکنید.

پیشنهاد من این پیش رفتن با جلسات زیر است. از جلسه اول شروع کنید و هر دو روز یکبار به سایت سر بزنید و جلسه بعدی را تکمیل کنید. لطفا بعد از انجام جلسه نظر دهید و آن با دوستان خود به اشتراک بگذارید.